Відбувся фінал чемпіонату України з гри в Го серед чоловіків та жінок

22-24 листопада у приміщенні Центральної бібліотеки Печерського району м.Києва ім. М.Є. Салтикова-Щедріна відбувся фінал чемпіонату України з гри в Го серед чоловіків та жінок.

Найсильніші 16 учасників (8 чоловіків та 8 жінок), впродовж семи турів напруженої боротьби з’ясовували, хто носитиме титул кращих в Україні.

Непереможним  серед  чоловіків четвертий рік поспіль став Артем Качановський, вихованець Школи Інтелектуальних Видів Спорту (місто Рівне), 2 Професійний Європейський Дан. Срібним та бронзовим призерами стали рівняни Богдан Жураковський (6 Дан) та Юрій Михалюк (4 Дан), відповідно.

Серед жінок найсильнішою стала киянка Ніка Петрашевська (1 кю), яка виборює чемпіонський титул втретє. Срібло у своєму арсеналі має рівнянка Олеся Малко (2 кю), а бронзу здобула киянка Світлана Тарасенко (4 кю).

Головною темою, яка обговорюється, і про яку звітує Президент УФГО Дмитро Яценко на кожному змаганні УФГО, є підготовка до майбутнього чемпіонату Європи та ЄвроГоКонгресу-2020, які вперше відбудуться в Україні. Це двотижневий масовий спортивний захід, який щорічно збирає близько тисячі спортсменів з Європи та всього світу. У 2020 році Конгрес відбудеться влітку у Кам’янець-Подільському.

Наступні змагання з гри в Го з романтичною назвою «Квітка на камені» відбудуться 14-15 грудня в Кам’янець-Подільському. Запрошуємо всіх охочих приєднатись до спортивної родини!

Прес-служба Спортивного комітету України