Відбувся перший Кубок Європи з пляжного бейсболу!

Нещодавно в Чорноморську відбувся перший в історії кубок Європи з пляжного бейсболу!

Як відзначила Федерація пляжного бейсболу України, хоча участь у цих змаганнях взяли лише п’ять команд та цей турнір має неабияке значення для розвитку виду спорту.

«Це перші офіційні міжнародні змагання з цього виду спорту на нашому континенті. Організувала турнір Федерація пляжного бейсболу України, яка була заснована у Чорноморську. Раніше нам вдавалось зіграти з іноземними командами, але лише в рамках відкритого кубку України, а чемпіонатів Європи ніхто раніше не робив», — зазначив президент ФПБУ Станіслав Бакан.

Участь у турнірі взяли три команди з України та дві з Молдови. Перемогла команда «Україна-3» з Чернівців. Друге місце здобула команда «Молдова-1», третє — «Украина-2» з Одеси. Цього разу всі команди були чоловічими, але в майбутньому організатори запрошують до участі і жіночі команди.

«Грати в пляжний бейсбол можуть і чоловіки і жінки. Немає обмежень і по віку. Найстаршому гравцю на змаганнях – 58 років, наймолодшому – 16. Правила пляжного бейсболу дуже прості і зрозумілі. Команду складають троє гравців. Грають на полі 17х80 метрів. Однієї рукавички вистачить років на 10, бити та м’ячі теж служать довго, а пісок можна знайти всюди. Це доступний вид спорту. Зараз ми готуємо документи для легалізації пляжного бейсболу, як офіційного виду спорту. Для офіційного визнання потрібні міжнародні змагання і наявність обласних організацій, ми їх маємо вже в 16 одластях країни» — поділився планами на майбутнє Станіслав Бакан.

Прес-служба Спортивного комітету України