Визначено володарів медалей чемпіонату України із самбо

У Херсоні завершився чемпіонат України серед кадетів, який зібрав понад 400 учасників із 20 регіонів держави. Цей турнір — головний етап відбору до національної збірної в цій віковій категорії на чемпіонат Європи.

КОМАНДНА ПЕРШІСТЬ

1.Харківська область
2. Київ
3. Одеська область

Дівчата
38 кг
1. Карина ГРИГОРЕНКО (Харківська область)
2. Каріна РИБАЧУК (Одеська область)
3. Вікторія ДЄЄВА (Дніпропетровська область)
3. Лілія ЯЗИКОВА (Сумська область)

41 кг
1. Софія СПИЦИНА (Чернігівська область)
2. Софія СЕЛІВЕРСТОВА (Житомирська область)
3. Оксана МРОЧКО (Вінницька область)
3. Карина ІВАЩЕНКО (Київ)

44 кг
1. Вероніка ЧЕРНУХА (Дніпропетровська область)
2. Жаклін САТАРІ (Чернігівська область)
3. Ангеліна ГУЗІК (Херсонська область)
3. Маргарита СТОЦЬКА (Житомирська область)

47 кг
1. Анастасія ЛЕВЧЕНКО (Київська область)
2. Меланія ВОДЯННА (Київ)
3. Софія ШВЕЦЬ (Хмельницька область)
3. Світлана ШЕВЧУК (Рівненська область)

50 кг
1. Світлана КЛІМОВА (Вінницька область)
2. Анастасія МЕНШИКОВА (Черкаська область)
3. Єва ВОЙНАЛОВИЧ (Вінницька область)
3. Юлія КРІЦАК (Івано-Франківська область)

54  кг
1. Віолетта КУМЕЧКО (Житомирська область)
2. Валерія МАРЧЕНКО (Харківська область)
3. Людмила ВОЗНЮК (Київ)
3. Ярослава ЧИЧЕНІНА (Одеська область)

59 кг
1. Діана ТУЛУНЖИ (Одеська область)
2. Алевтина БУГА (Хмельницька область)
3. Анастасія ГОЛОВЕЙКО (Дніпропетровська область)
3. Кіра ТІТОВЕЦЬ (Дніпропетровська область)

65 кг
1. Анна ОЛЕЙНИК-КОРНИЙКО (Київ)
2. Софія ШИЛОВА (Миколаївська область)
3. Анастасія КІРЄЄВА (Дніпропетровська область)
3. Ангеліна МАНДРИКА (Сумська область)

72 кг
1. Яна ШИМКО (Київ)
2. Олександра ПРОТАСЕВИЧ (Житомирська область)
3. Діана ЛУЦЯК (Івано-Франківська область)
3. Марія ТИХОЛОЗ (Київ)

+ 72 кг
1. Іванна ЮЗЕФОВИЧ (Київ)
2. Софія РУДКОВСЬКА (Донецька область)
3. Олександра МАЛОМУЖ (Черкаська область)
3. Аніта СВЕРДЕЛ (Черкаська область)
Хлопці
42 кг
1. Єгор ВОВК (Київ)
2. Семен МАКАРОВ (Дніпропетровська область)
3. Єгор КОЛОДЯЖНИЙ (Сумська область)
3. Назар НИННИК (Київ)

46 кг
1. Данило АВРАМЕНКО (Харківська область)
2. Данило ДЗЬОБА (Харківська область)
3. Владислав ТКАЧУК (Вінницька область)
3. Артем ПЕРЕКРЕСТОВ (Одеська область)

49 кг
1. Данило КРАВЧЕНКО (Харківська область)
2. Ярослав СІМОНОВ (Харківська область)
3. Даніїл ХАЛІН (Харківська область)
3. Данило ЖУРА (Харківська область)

53 кг
1. Ельмір АЛІЄВ (Хмельницька область)
2. Владислав ЖОГАН (Хмельницька область)
3. Єгор ДУБІНЕНКО (Одеська область)
3. Олег ПРИЙМА (Одеська область)

58 кг
1. Назар ВІСКОВ (Харківська область)
2. Артем ЖУРА (Харківська область)
3. Іван ЛУКАШ (Харківська область)
3. Назар ЦУКАНОВ (Дніпропетровська область)

64 кг
1. Максим ПОМІРКОВАНИЙ (Харківська область)
2. Антон ГОНЧАРОВ (Одеська область)
3. Тимофій САБАДАШ (Київська область)
3. Володимир БЕЛЬТ (Дніпропетровська область)

71 кг
1. Євген ЯРОШЕНКО (Харківська область)
2. Ілля МАР’ЄНКО (Донецька область)
3. Нікіта ГАВРИЛЮК (Одеська область)
3. Андрій ВОЙТИШЕНКО (Вінницька область)

79 кг
1. Іван ЧЕРНИШЕНКО (Сумська область)
2. Владислав ЖОЛНАЧ (Рівненська область)
3. Михайло СІДЛОВСЬКИЙ (Житомирська область)
3. Богдан ГРИГОРАШ (Івано-Франківська область)

88 кг
1. Артем ПРИЙМЕНКО (Сумська область)
2. Владислав ЯСТРЕМСЬКИЙ (Хмельницька область)
3. Данило ЦИГАНЕНКО (Київ)
3. Дмитро НАУМЕНКО (Дніпропетровська область)

+ 88кг
1. Нікіта МАТВЄЄВ (Київська область)
2. Михайло КОРНІЄНКО (Вінницька область)
3. Роман КОВАЛЕНКО (Харківська область)
3. Ігор МЕЛЬНИКОВ (Харківська область)