Визначились півфінальні пари чемпіонату України з флорболу

У Запоріжжі було зіграно останній четвертий тур регулярного чемпіонату України з флорболу.

У перший ігровий день Киїівський КФК у драматичному матчі вирвав перемогу в рівненського Вулкану — 8:9, а львівський  Лемберг переміг луцький New Life — 7:5. Інший клуб з Луцька — Айсберг зазнав нищівної поразки від мелитопольської Скали — 13:2. Тернопільський Шторм впевнено виграв у господарів — Запоріжжя з рахунком 11:6, після чого Скала здобула ще одну розгромну перемогу. Цього разу над Вулканом — 10:0.

У заключному матчі дня Лемберг у переконливому стилі здолав Айсберг 20:3.

У другий ігровий день луцький New Life розтрощив Запоріжжя — 20:3. Шторм і Вулкан влаштували справжній трилер, перемогу в якому святкували флорболісти з Рівного — 13:11.  Айсберг впевнено переміг КФК — 9:5,  У четвертій грі другого змагального дня Шторм виграв у New Life — 10:6.

Протистояння Лемберга та Скали можна сміливо називати одним з найцікавіших в Україні. Мелітопольці завдали Лембергу першої поразки в регулярці.

У заключному матчі регулярного чемпіонату київський КФК, не без проблем, але переміг Запоріжжю з рахунком 7:4

Таким чином, після 4-х турів регулярного чемпіонату, півфінальні пари виглядають таким чином: Лемберг (Львів) – New life (Луцьк), Скала (Мелітополь) – Шторм (Тернопіль).

Півфінали мали відбутися 25-26 квітня в Запоріжжі, але у зв’язку з пандемією корнавірусу, дати будуть уточнюватися.

Прес-служба СКУ