Всесвітні ігри-2021 отримали нову назву через коронавірус

Всесвітні ігри-2021, які через пандемію коронавірусу перенесли на 2022-й рік, отримали нову назву.

З оголошенням про перенесення Ігор на 7-17 липня 2022 року, змагання тепер оіційно носитимуть назву — Всесвітні Ігри-2022 у Бірмінгемі.

«Після уважного розгляду, ми раді рухатися уперед як Всесвітні Ігри 2022 року», — зазначив Нік Селлерс, генеральний директор Організаційного комітету Бірмінгема. «Зрештою, ми хотіли забезпечити послідовність та впізнаваність бренду для нашої події. Але більше того, ми сподіваємось, що Світові ігри 2022 року будуть означати щось більше, ніж дату в календарі; що це стане часом з’єднання для нашої громади та світу».

Рішення про адаптацію назви, яке було прийнято спільно між Бірмінгемським організаційним комітетом та Міжнародною асоціацією Всесвітніх Ігор, було прийняте після того, як Міжнародний олімпійський комітет переніс проведення літніх Олімпійських ігор до 2021 року, але погодився зберегти назву «Токіо 2020».

«Хороші стосунки між BOC, містом Бірмінгем та IWGA (Міжнародна асоціація всесвітніх ігор) забезпечили зміну назви. Гнучка організаційна структура події та наші команди полегшують управління такою проблемою в таких умовах у короткий час: ми довіряємо один одному і знаємо, що можемо спиратися один на одного. Саме тому ми могли так швидко повернутися до наших федерацій та партнерів-учасниць, підтвердивши для них нові дати проведення Ігор, а також розміщення, місця та послуги», — сказав генеральний директор IWGA Йоагім Госсов. «Ми сподіваємось на проведення Світових ігор 2022 року в Бірмінгемі, США, з 7 по 17 липня 2022 року», — додав він.