Всесвітні ігри 2021 перенесли через пандемію коронавірусу

Міжнародна асоціація всесвітніх ігор (IWGA) і Бірмінгемський організаційний комітет (BOC) погодилися перенести 11-і Всесвітні ігри на період з 7 по 17 липня 2022 року.

Про це повідомляє офіційний сайт IWGA.

Спочатку Ігри планувалося провести з 15 по 25 липня наступного року. Рішення Міжнародного олімпійського комітету (МОК) перенести Олімпійські ігри в Токіо на липень 2021 року надав значний вплив на планування Всесвітніх ігор в Бірмінгемі, штат Алабама. Збереження первинних дат в липні 2021 року означало б виключення багатьох спортсменів і офіційних осіб, що беруть участь в Олімпійських іграх, і призвело б до потенційного зниження інтересу громадськості та засобів масової інформації. Коли МОК оголосив про своє рішення, BOC терміново почав оцінювати, які альтернативні дати можуть бути життєздатними, особливо щодо місць проведення і розміщення. Тим часом, співробітники IWGA створювали умови, коли життєво важливі послуги, що надаються ключовими партнерами, такими як Swiss Timing та International Sports Broadcasting, ще могли бути доступні.
Незабаром стало ясно, що існує тільки один 10-денний період, протягом якого місця, житло і підтримка ключових партнерів можуть бути гарантовані: 7-17 липня 2022 року. Федерації-члени IWGA, які беруть участь в програмі, заявили про свою повну підтримку відстрочки Всесвітніх ігор, і спільне рішення рад IWGA і BOC затвердити ці нові дати було одноголосно схвалено федераціями на відеоконференції.

«Дата проведення заходу змінилася, але прихильність Бірмінгема проведення заходу світового рівня не похитнулася», — сказав мер Бірмінгема Рендалл Л. Вудфін. «Я хочу подякувати IWGA і Всесвітнім іграм 2021 в Бірмінгемі за їх роботу по своєчасному ухваленню рішення. Оскільки місто Бірмінгем вирішує проблему нинішньої пандемії, будьте впевнені, що ми як і раніше зосереджені на майбутньому міста і зробимо найкращим проведенням Всесвітніх ігри за увесь час.

«Я хочу подякувати всю нашу команду і партнерів в штаті Алабама і за кордоном за їх роботу і підтримку, щоб встановити наші нові дати», — сказав Нік Селлерс, генеральний директор Бірмінгемського організаційного комітету. «Хоча це було непросте рішення, воно було правильним для наших спортсменів, уболівальників, спонсорів і співтовариства. У нас багато ключових партнерів в Міжнародному олімпійському комітеті, і цей крок гарантує, що ми будемо підтримувати національне і міжнародне телевізійне транслювання, а також проводити кілька спортивних змагань, які беруть участь в літніх Олімпійських іграх в Токіо. Всесвітні ігри в Бірмінгемі стануть особливим часом возз’єднання, так як це буде перша велика міжнародна мультиспортивна подія на американській землі після цієї глобальної пандемії, і ми повністю впевнені в тому, що ми впораємося з цим завданням. Наші думки і молитви залишаються з нашими працівниками охорони здоров’я та тими, хто постраждав від COVID-19 на даний момент. Ми переможемо. І ми відновимо зв’язок».

«Ми абсолютно впевнені в цьому зсуві і вважаємо, що обставини ще більше підвищать значимість Всесвітніх ігор в нашому штаті, регіоні та країні», — додав Джонатан Портер, голова ради директорів Бірмінгемського організаційного комітету. «Зараз ми так само схвильовані, як і в 2021 році, і сподіваємося, що підприємницькі кола Бірмінгема і весь світ поділяться цим ентузіазмом з нами. Всесвітні ігри в Бірмінгемі стануть подією раз в житті. Нова дата в календарі не змінить цього».

Всесвітні ігри — це мультиспортивний захід, що проводиться кожні чотири роки Міжнародною асоціацією світових ігор за підтримки Міжнародного олімпійського комітету. 11-і Всесвітні ігри відбудуться в Бірмінгемі, штат Алабама, США, 15-25 липня 2021 року. В іграх візьмуть участь 3600 спортсменів з більш ніж 30 видів спорту і 100 країн

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу всі спортивні змагання призупинено.