Всесвітня боксерська рада відкрила представництво в Україні

Найпрестижніша організація професійного боксу у світі Всесвітня боксерська рада (WBC) відкрила представництво в Києві.

Президент WBC Маурісіо Сулейман відзначив, що Україна є боксерським центром Східної Європи:

«Україна — країна видатних чемпіонів світового масштабу та легендарних постатей у нашому спорті. Вона продовжує залишатися одним з невичерпних джерел талантів як на олімпійському, так і на професійному рівні. Сучасна історія може похвалитися іменами Віталія та Володимира Кличків, Олександра Гвоздика, Олександра Усика, Василя Ломаченка та Віктора Постола. Не кажучи вже про молоде покоління боксерів, які постійно завойовують нові титули WBC. Сьогодні боксери багатьох країн світу обирають саме Україну для проведення своїх поєдинків. Україна є боксерським центром Східної Європи. Важливим аспектом є робота, з підготовки та тренування боксерів-аматорів до їх переходу до професійного боксу, яка зараз проводиться в Україні

WBC переконана, що відкриття офіційного представництва в Україні, дасть потужний поштовх для розвитку професійного та аматорського боксу в регіоні, саме це є основною метою діяльності WBC Ukraine. Також очікується благодійна діяльність в рамках програми WBC Cares: відкриття спортивних та боксерських залів для дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей. Діти зможуть безкоштовно займатися спортом та отримають мотивацію для досягнення нових цілей в житті. Не менш важливою задачею є розвиток у дітей чемпіонського способу мислення», — сказав президент WBC Маурісіо Сулейман.

Президентом WBC Ukraine став Микола Ковальчук:

«Для нас велика честь і відповідальність бути представниками WBC в Україні. Ми віримо в силу нашої команди, яка зможе розвивати бокс в Україні за підтримки WBC. Причому як професійний так і аматорський. Ми разом з Національніою лігою професійного боксу України на чолі з Михайлом Зав’яловим та Аліною Шатерніковою збираємося працювати над вдосконаленням законів в Україні для захисту спортсменів, запобіганню корупції, та забезпеченню рівних прав всім спортсменам. Ми усвідомлюємо, що необхідна нова політика щодо любительського боксу, рівні права для боксерів, відсутність корупції. Необхідно створити міст від аматорського до професійного боксу, оскільки це різні види спорту. Україна має стати країною №1 в боксі в Європі, і для цього є всі можливості».