Всеволод Овсієнко став чемпіоном Європи з екзотичної гри

Юний українець Всеволод Овсієнко став чемпіоном Європи з Го, який відбувся у хорватському Стабицьке.

Українцю не було рівних у віковій категорії до 12 років, повідомляє офіційний сайт Міністерства молоді і спорту.

Юний український спортсмен провів змагання впевнено і достойно, отримавши в результаті 5 перемог поспіль і титул дворазового чемпіона Європи, кубок, медаль та путівку на чемпіонат світу.

Крім того, медаль за кращий результат серед дівчат у групі до 12 років отримала українка Ганна Мельник. Ганна посіла 11 сходинку у турнірній таблиці з результатом три з шести виграних партій. Всього українська група до 12 років здобула 34 перемоги у партіях основного змагання.

Під час ведення Юнацького чемпіонату Європи відбувся також міжнародний парний турнір серед юнаків.

Нагороду за друге місце у категорії до 12 років отримала пара Марія Чернова (Київ) та Дмитро Стефанович Рівне). Змішана пара Олеся Малко (Рівне) та Антоні Бугай (Польща) посіли третє місце у змаганнях до16 років.

Загалом в змаганнях взяли участь 162 спортсмени у трьох вікових категоріях: до 12, до 16 та до 20 років. Україну представляли 17 спортсменів у групах до 12 та до 16 років.