«Хімік» і «Прометей» зустрінуться в кваліфікації Ліги чемпіонів

У першому кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів зустрінуться дві українські жіночі волейбольні команди — «Хімік» і «Прометей». Парадоксальна ситуація, але жеребкування пройшла таким чином, а з ним не посперечаєшся. Для одного колективу виступи на міжнародній арені закінчаться на самому старті. У виграші залишаться лише фани, які зможуть поспостерігати за черговим протистоянням лідерів вітчизняного волейболу, попередньо зробивши ставку на сайті https://gg.bet/ru/volleyball.

Непередбачуване жеребкування

Важко сказати, як визначалися пари учасників стартового раунду кваліфікації Ліги Чемпіонів, але підсумковий результат викликає лише саркастичну посмішку. І мова зовсім не в тому, що «Хімік» гратиме проти «Прометея», адже були й інші варіанти. Погодьтеся, досить важко уявити, що з 11 потенційних суперників випаде саме представник рідного чемпіонату. Тим не менш, це не найгірший розклад для обох українських команд. По-перше, суперники приблизно одного рівня. По-друге, колективи прекрасно знають сильні і слабкі сторони один одного. По-третє, єврокубковий сезон для українських клубів не буде завершено в першому раунді найпрестижнішого турніру, адже хтось точно пройде далі. І нехай багато фанів і досі висловлюють невдоволення жеребкуванням, розглядаючи різні теорії змови, команди вже почали підготовку до майбутніх поєдинків.

Чому «Хімік» виступає в ролі явного фаворита

Очевидно, що «Хімік» повинен проходити перший раунд кваліфікації на правах більш досвідченої команди. Але «Прометей» серйозно посилився в літнє міжсезоння, уклавши контракти з кількома талановитими волейболістками. Команда зробить ставку саме на своїх новачків і легіонерів — болгарську сполучну Лора Кітіпову і кубинську нападаючу Даямі Санчес. Втім, дуель українських клубів — це завжди цікаво, особливо якщо боротьба йде за путівку в Лігу Чемпіонів.