Європейські ігри-2019

Сьогодні о 22:00 за київським часом в Мінську (Білорусь) відбудеться урочиста церемонія відкриття ІІ Європейських ігор — мультиспортивних змагань, які об’єднують олімпійські та неолімпійські види спорту. Прапороносцем України стане досвідчений Олімпійський чемпіон зі стендової стрільби Микола Мільчев.

Міжнародний спортивний форум відбуватиметься протягом 10 днів з 21 до 30 червня, включно. Участь у змаганнях візьмуть 4 тисячі атлетів із 50-ти країн. Вони розіграють 199 комплектів нагород у 23-х дисциплінах 15-ти видів спорту.

Збірна України здобула на ІІ ЄІ 198 ліцензій. Наші неолімпійці змагатимуться в самбо (6 чоловіків і 9 жінок), пляжному футболі (чоловіча збірна) і спортивній акробатиці (5 осіб: змішана пара та жіноча трійка). Крім того, шестеро українців позмагаються за першість у карате, яке зовсім нещодавно стало олімпійським видом спорту.

Першими неолімпійцями, які розпочнуть боротьбу за медалі стануть представники спортивної акробатики та самбо (22-23 червня). З повним розкладом змагань можна ознайомитись на сайті організаторів. Турнір з пляжного футболу стартує 25 червня. Змагання з карате відбудуться наприкінці спортивного форуму, а саме 29 та 30 червня.

Події мультиспортивного форуму розвиватимуться на найбільших спортивних стадіонах міста, а саме: «Динамо» (церемонії відкриття та закриття), «Мінськ-арена» (спортивна акробатика, стрибки на батуті), «Чижівка-Арена» (карате), СОК «Олімпійський» (пляжний футбол), «Палац Спорту» (самбо).

Вболівати за Україну та стежити за змаганнями можна буде на телеканалах Інтер та НТН (розклад трансляцій). Церемонія відкриття розпочнеться о 22.00 та транслюватиметься на телеканалі Інтер.

Нагадаємо, на попередніх Європейських іграх, які у 2015-му році приймала столиця Азербайджану Баку, збірна України виборола 46 медалей – 8 золотих, 14 срібних і 24 бронзові.

Прес-служба Спортивного комітету України