Збірна України виборола три нагороди на чемпіонаті світу з карате

Найтитулованіша каратистка України Аніта Серьогіна здобула срібло чемпіонату світу з карате в категорії -61 кг. На шляху до фіналу вона здолала Лінн Шенн (Нідерланди) – 1:0, Анте Стіляну (Кіпр) – 1:0, Індіру Зунігу (Іспанія) – 1:1, Анну-Йоханну Нільссон (Швеція) – 2:0 Хайю Джумаа (Канада) – 0:0 (по хантею).

У фіналі Аніті протистояла сербка Йована Прекович, олімпійська чемпіонка Токіо, чинна чемпіонка світу та Європи.

Українка поступилася з рахунком 2:1, але виборола історичну медаль! Вперше в історії українська каратистка вийшла до фіналу чемпіонату світу.

Також в українській команді є дві бронзові нагороди на цьому чемпіонаті світу.

Галина Мельник (до 68 кг) у сутичці за 3-тє місце здобула перемогу над ексчемпіонкою світу австрійкою Алісою Бухінгер (3:0)

Катерина Крива (до 50 кг) У сутичці за третє місце перемогла представницю Казахстану Молдир Жанжбирбай (5:3)