Збірна України візьме участь чемпіонаті Європи

Українська збірна з флаг-футболу серед юнаків вперше в історії братиме участь у IFAF European Youth Flag Football Championship!
У червні Українська Ліга Американського Футболу (УЛАФ), що стала Асоційованим членом Спортивного комітету України та Міжнародної Федерації Американського Футболу (IFAF), отримала запрошення взяти участь у чемпіонаті Європи з флаг-футболу серед юнаків. Керівництво УЛАФ, разом із Дитячо-юнацькою лігою (ДЮЛАФ), вирішили розробити план підготовки задля участі у Європейському турнірі.

Згідно плану підготовки було створено тренерський штаб з 6 тренерів, до складу якого увійшла і перша в Україні тренерка з американського футболу! Впродовж липня та серпня було організовано тренувальні кемпи, на яких відібрали найкращих юнаків у вікових категоріях U15 та U17, що представлятимуть Україну на змаганнях в Італії, у місті Гроссето.

Відбіркова частина турніру проходитиме 9-го та 10-го вересня, а вже у суботу, 11-го вересня, відбудуться фінальні матчі. У групі U15 суперниками наших хлопців будуть команди з Австрії, Італії, Словаччини та Чехії. Ті самі країни будуть виступати проти українців і в групі U17.