Збірна України з панкратіону вирушає на чемпіонат світу

altЗ 29-го вересня до 1-го жовтня у столиці Сербії Белграді проходитиме чемпіонат світу з панкратіону, де за медалі найвищого ґатунку боротимуться і спортсмени збірної України. Про підготовку нашої команди до найбільш значимого старту сезону розповів старший тренер збірної Сергій Чередниченко.
— Підготовка до чемпіонату світу почалася із серпня місяця. Після чемпіонату Європи спортсменам було надано час відпочити з місяць, а вже у серпні вони увійшли у втягуючий етап підготовки до світу. А з 8-го вересня почався вже безпосередньо навчально-тренувальний збір, який проходив на базі інституту фізичної культури сумського педуніверситету.
— З 8-го вересня – це вже інтенсивний етап підготовки?
— Так, це був вже перед змагальний етап. Це швидкісно-силова підготовка, функціональна підготовка, також корегування техніко-тактичних заготовок. Крім того, індивідуальна підготовка для кожного спортсмена.
— Які-небудь нововведення були використані у процесі підготовки?
— Ми намагалися впровадити найкращі моменти підготовки збірної України з вільної боротьби, спробувати певні моменти на наших хлопцях і дівчатах. А так у нас вже склалися свої методики підготовки, вони дають результат, і ми намагаємося від них не відходити.
— Скільки бійців їде на чемпіонат?
— У складі збірної України у чемпіонаті світу будуть брати участь 26 спортсменів. Хочу сказати, що не вся команда тренувалася в Сумах, деякі готувалися і на місцях, але кістяк, наші перші номери, які прогнозовано можуть дати результат, ті, хто має рейтинг в ФІЛА і всі шанси цей рейтинг підвищити, були викликані на навчально-тренувальний збір у місті Суми.
— На кого з молодих спортсменів варто звернути особливу увагу?
— У нас зараз проходить етап омолодження збірної. Ще «тримаються» у нас такі відомі люди як Гузєв Сергій, Сітало Олександр, але вже увійшли до складу збірної і молоді перспективні спортсмени 92-93-го років народження. Це Рогацька Наталія з Одеси, яка у червні в Южному стала чемпіонкою Європи у двох розділах. Також Волинкін Володимир 92-го року народження, срібний призер чемпіонату Європи цього року. Це ті спортсмени, які тільки-тільки роблять свої перші кроки у дорослій збірній.
— Яка мета стоїть перед командою?
— Мета – утримати позиції, які нами вже завойовані. Ми ставали чемпіонами Європи і світу в розділі агон, перемагали на світі у комбат-грапплінгу. В таких розділах як грапплінг ГІ і грапплінг НОУ-ГІ у нас є чемпіони Європи, але немає ще чемпіонів світу – спробуємо заповнити цю прогалину і поліпшити статистику.
— У Сербії наша команда раніше була на змаганнях?
— Ні, в Сербії змагання ніколи не проходили. У нас було кілька стартів в Угорщині – кліматична зона там та ж сама, тому, вважаю, з адаптацією у нас проблем не буде. Думаю, що все буде добре.
Від прогнозів утримаюся. Будемо працювати на повну. Усі готові, усі рвуться в бій!
{social}
{iarelatednews articleid=»671,611,558,551,507,432,319″}