Збірна України виграла Кубок Європи з сумо

Збірна України посіла перше загальнокомандне місце на Кубку Європи з сумо, який 13-14 квітня пройшов у польському місті Сувалки. Нашим сумоїстам підкорилися 27 нагород, а саме: 14 золотих, 3 срібні та 10 бронзових медалей.

Чемпіони:  Ірина Дорошенко (до 50 кг), Анастасія Кравченко (до 55 кг), Софія Бордінських (до 60 кг), Олена Нікітінська (до 65 кг), Аліна Дуженко (до 73 кг), Тетяна Соха (до 80 кг), Єлизавета Моренко (80+ кг, абсолютна вагова категорія), Дмитро Горшков (до 70 кг), Кіріл Крупський (до 77 кг), Святослав Семикрас (до 85 кг), Дмитро Зілецький (до 92 кг), Єгор Крупський (до 100 кг), Важа Даіаурі (до 115 кг), Олександр Вересюк (115+ кг, абсолютна вагова категорія).

Срібні призери: Софія Кушнір (до 65 кг), Іван Буторін (до 77 кг),  Ростислав Котюжинський (до 70 кг).

Бронзові: Анастасія Краєвська (до 55 кг), Софія Рудковська (до 73 кг), Олександр Козирєв (до 70 кг), Євген Макаров (до 77 кг), Максим Оводков (до 77 кг), Давід Купріешвілі (до 85 кг), Олександр Примаченко (до 92 кг), Руслан Русанов (до 100 кг), Тимур Самедов (до 115 кг), Важа Даіаурі (абсолютна вагова категорія).

Вітаємо команду!