Національна збірна України з пауерліфтингу здобула 181 медаль на чемпіонаті Європи, який проходив у Люксембургу.
Українці вибороли 76 золотих, 72 срібних та 33 бронзових нагород континентальної першості з пауерліфтингу.
Також наші спортсмени посіли перші загальнокомандні місця у всіх трьох вікових категоріях, як серед жінок, так і серед чоловіків.
Вітаємо та пишаємося!
