Збірна України з регбіліг підвищується у класі!

Збірна України з регбіліг, підсилена гравцями та тренерами з числа етнічних українців, які мешкають в Австралії та Нової Зеландії, успішно завершила виступи в групі «С» Чемпіонату Європи в Італії!
Після виграшу в господарів поля італійців з рахунком 44:20 наша команда переграла також збірну Греції 34:6!
Таким чином українці достроково здобули перше місце у групі, що дозволило їм підвищитися у класі. Наступного разу наша команда на Євро виступатиме у групі «В».
Вітаємо наших спортсменів з чудовим результатом!