Жіноча збірна України з пляжного футболу візьме участь у розіграші Євроліги

Жіноча збірна України з пляжного футболу дізналася імена суперників у груповому раунді Євроліги-2021, що відбудеться в Португалії.

Уперше в історії жіноча збірна України з пляжного футболу візьме участь у розіграші Євроліги. Суперниками нашої команди на груповому етапі будуть збірні Іспанії, Швейцарії та Нідерландів. Про це повідомив офіційний сайт Всесвітньої організації пляжного футболу (BSWW).

Склад груп жіночої Євроліги-2021
Група 1: Іспанія, Швейцарія, Нідерланди, Україна.

Група 2: Англія, Росія, Чехія.

«Незважаючи на те, що збірна України вперше візьме участь у розіграші Євроліги, до її складу входить багато гравців «Мрії-2006», які минулого року виграли жіночий Кубок європейських чемпіонів. І це сталося також під час їхнього дебютного виступу в тому турнірі. Це означає, що українки є справжніми претендентами на виграш нинішніх змагань», — вважає офіційний сайт BSWW.

Розіграш жіночої Євроліги-2021 проходитиме із 17-го по 20 червня в португальському Назаре паралельно з відбірним турніром чоловічої Євроліги. За регламентом, два переможці груп зустрінуться у фіналі Євроліги-2021, другі команди зіграють у матчі за третє місце, а треті позмагаються за п’яте.