Пацура і Половинчук – переможці КУ з пулу 14+1

billiarde_cupofukr-2017_poolЦими вихідними в Києві розіграли нагороди Кубку України 2017 року з пулу в дисципліні «14+1».

У чоловічому турнірі перемога дісталася сильнішому пулісту країни Віталію Пацурі. Примітно, що наприкінці грудня на першості країни з пулу Віталію підкорилися «вісімка», «дев’ятка» і «десятка», тоді як в «14+1» дістатися першої сходинки не зміг.

Варто нагадати, що за підсумками минулого року Пацуру визнали «Тріумфом року» в рамках «Спортивного сузір’я 2016». Цю номінацію Віталій Пацура виграв, зокрема, за підкорення Чемпіонату Європи з пулу серед дорослих.

Срібним призером КУ-2017 у чоловіків став Олександр Гара, бронза на рахунку Олександра Резника і В’ячеслава Скворцова.

У жінок найсильнішою була Катерина Половинчук, також лідер українських пулістів. Вона є чинною чемпіонкою країни в цій дисципліні. Окрім того, за плечима в Катерини срібло минулорічної першості Старого Світу та декілька відзнак міжнародної серії турнірів з пулу EuroTour.

Бронзова призерка ЧУ-2016 Дар’я Красножон виборола срібло на кубкових змаганнях у Києві. Третя позиція в активі Вікторії Нагорної, тренера Віталія Пацури і срібної призерки ЧУ-2016, та Марії Бучарської, яка була третьою на грудневій першості.

Прес-служба Спортивного комітету України

 billiarde_cupofukr-2017_pool_pryzery

Призери Кубку України 2017 року з пулу «14+1»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *