ПЕРЕМОЖЦЕМ КОНКУРСУ НА ОТРИМАННЯ ГРАНТУ ВІД СКУ СТАЛА УкРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЛІТАЮЧИХ ДИСКІВ

Спортивним комітетом України на основі конкурсного відбору було визначено переможця гранту на 40 тисяч гривень. Цього року фінансову підтримку отримає Українська федерація літаючих дисків за проект: «Алтимат для молоді: серія поглиблених майстер-класів в різних містах України з алтимату для дітей, студентів і викладачів».

Відзначимо, що з 14 федерацій, які мають статус асоційованих членів СКУ заявку подали 7 організацій: Асоціація Айкідо Айкікай України (Всеукраїнський конкурс «Айкідо очима дітей» під девізом «Здорові діти – сильна нація!»), Українська федерація регбіліг («РЕГБІЛІГ В УКРАЇНІ»: переклад з англійської на українську мову всіх оновлених правил з усіх різновидів регбіліг і публікація їх єдиним буклетом для масового поширення і використання), Українська федерація флорболу (Онлайн-курс «Флорбол» — дистанційне навчання тренерів з флорболу), Федерація го України («Випуск підручників для початківців з гри в го»), Федерація пляжного бейсболу України («Проведення 1-го Чемпіонату Європи з пляжного бейсболу» в рамках Всеукраїнських пляжних ігор), Всеукраїнська організація АЙКІСПОРТ (Інтеграція Айкідо , як спорту, до світового товариства), а також цьогорічні переможці Українська федерація літаючих дисків (Алтимат для молоді: серія поглиблених майстер-класів в різних містах України з алтимату для дітей, студентів і викладачів. З іграми і конкурсами). Ця організація активно розвиває свій вид спорту в Україні, і тепер прагне розширити сферу впливу на нові вікові та професійні групи населення.

Вітаємо цьогорічних переможців та нагадуємо, що грант було започатковано у 2015 році з метою фінансової підтримки асоційованих членів Спортивного комітету України. Конкурс на отримання гранту СКУ проводиться четвертий раз.   

Наступний конкурс буде оголошено у 2020 році.

За допомогою грантів Спортивний комітет України прагне через проведення заходів популяризувати неолімпійські види спорту, через соціальні проекти заохотити до соціальної інтеграції та рівних можливостей в спорті, а також залучити молодь до занять спорту.

Прес-служба Спортивного комітету України