Переможці Гранд-фіналу Кубку-2017 з фрі-файту

 free-fight_bukovelcup-2017_grand-finalУ суботу, 4 березня, відбувся Гранд-фінал Кубку Буковеля з фрі-файту 2017 року, в рамках якого пройшли п’ять супербоїв, що є унікальним серед бійцівських вечорів. Зазвичай, у всіх турнірах в основній події лише один бій, в кращому випадку – ще один, так званий co-main. Тоді як у Гранд-фіналі Кубку Буковеля-2017 одразу в п’яти вагових категоріях чинні володарі поясу чемпіона змушені були відстоювати своє право на цей найпрестижніший трофей в Україні.

Незмінним володарем чемпіонського поясу в надважкій вазі (+93 кг) залишається Ігор Слюсарчук, якого тренують Валерій Чоботарь і Дмитро Степанов. В цьому році претендентом був Дмитро Мікуця з Полтави. Для визначення найсильнішого знадобилися три раунди, за підсумками яких судді віддали перевагу чинному чемпіону. Нагадаємо, що для вихованця тернопільського СК «Характерник» це не перша перемога в новому сезоні. На початку січня Слюсарчук вдало провів профі-поєдинок в рамках міжнародного турніру зі змішаних єдиноборств WKG.

У 61,2 кг – це найлегша категорія Кубку Буковеля – боротьбу в Гранд-фіналі вели вихованці одного клубу й тренера. Олександр Лунга і Денис Бондар – обидва тренуються в А. Бланка в спортивному клубі «Харків Топ Тім». У п’ятому сезоні ми були вже свідками боротьби за чемпіонський пояс саме цієї пари. Як і в 2015 році, Олександр Лунга здолав Бондаря. Проте, якщо в п’ятому сезоні Олександру знадобився лише один раунд, то в сьомому бій затягнувся на екстра-раунд, нового чемпіона визначали судді. Таким чином, Лунга став триразовим володарем поясу.

Захистити свій титул в 65,8 кг вдалося Андрієві Лєжнєву з Дніпра. Вихованець СК «Булава» та тренера Артема Гродніка виступав проти претендента Єгора Ламаки з Києва. У трьох раундах, за рішенням суддів, серед двох універсалів, які однаково добре б’ють і борються, кращим був чинний чемпіон, який відтепер є дворазовим володарем поясу.

Так само встояти під натиском претендента на чемпіонський титул вдалося Михайлові Кислиці в 77,1 кг. Він, як і Лєжнєв, представляє дніпровський клуб «Булава», в якому тренується під керівництвом Бориса Полєжая. У фіналі йому протистояв Олексій Валівахін з Кривого Рогу, котрий не вперше намагається взяти приступом цю вершину, але вперше підійшов так близько, витративши менше п’яти хвилин за три відбіркові поєдинки. У фіналі претендентів він буквально зніс екс-володаря поясу чемпіона Миколу Гринчука. Проте створити щось подібне у Гранд-фіналі не зумів. Кислиця не розтягував бій, завершивши його на другій хвилині другого раунду точними ударами в партері, що призвело до зарахування ТКО.

Фінал у 70,3 кг стоїть окремо, бо чемпіон Руслан Крюков склав свої повноваження перед претендентом Вадимом Оленчиком з Києва, який вибухнув у цьому році, вийшовши до Гранд-фіналу з іменитої бійцівської компанії. Оленчик, який тренується в «Октагоні» в тренерів Д. Єфремов та О. Денисов, здобув ТКО буквально на останніх секундах заключного раунду, тим самим забезпечивши себе Поясом чемпіона 2017 року.

Зауважимо, що Кубок Буковеля є фінальною частиною Чемпіонату України з фрі-файту дивізіону «Еліта».

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *