Переможці першості країни 2017 з шахів (U-16)

chess_ukrchamp-2017_u16З 7 по 19 березня 2017 року у Вінниці проходив цьогорічний розіграш фіналу чемпіонату України серед юнаків та дівчат віком до 16 років.

Беззаперечним лідером ЧУ став господар Віктор Матвіїшен (Вінниця). Він виграв всі три види змагань. У турнірі юнаків з класичних шахів вінничанин набрав 8,5 очків з 11 можливих. На один бал відстали другий і третій призери – Валентин Байдецький (Одеса) та Євген Рошка (Київ). У рапіді Матвіїшен мав однакову кількість балів з Рошкою (по 7,5), проте випередив його за додатковим показником. Байдецький у цьому виді став третім (6,5). У бліці Віктор оформив потрійне чемпіонство з 8 пунктами, другим став Дмитро Гаюн з Дніпра (7), третю нагороду ЧУ-2017 взяв Євген Рошка (6,5).

У дівчат в класичних шахах блискучий результат продемонструвала Марія Бердник з Харкова – одна нічия при десяти перемогах і жодної поразки (10,5 очок). По 8,5 пунктів в Анастасії Дубовик з Дніпра (друга) та Надії Шпанко з Вінниці (третя). Швидкі шахи виграла Дубовик (7,5), Шпанко була другою (7,5), призову трійку замкнула Алєся Прасол (6). Змагання з блискавичних шахів залишилися за Надією Шпанко, яка, при однаковій сумі в 7,5 очків з Анастасією Дубовик, на цей раз була кращою за додатковим показником. Бронзовою призеркою стала Єлізавета Гребенщікова з Дніпра (7).

Вже на початку квітня у Харкові стартує фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 18 років. З 3 по 11 квітня проходитиме класична гра, а 12-13 квітня відвели для рапіду з бліцем.

Раніше ми писали про результат національної першості з шахів в категорії U-14.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *