Перше загальнокомандне місце посіли українські суматорі під час етапу Кубку України

Цими вихідними в місті Вінні (Естонія) відбувся ІІ етап Кубку Європи з сумо. Участь у змаганнях взяли близько ста суматорі з 9 країн, в тому числі з України.

У підсумку наші спортсмени посіли перше загальнокомандне місце, завоювавши 18 медалей: 7 золотих, 3 срібних та 7 бронзових.

Володарями золотих кубків стали Дуженко (Бойкова) Аліна (в.к. 65 кг), Колесник (Тросюк) Світлана (в.к. 73 кг), Максименко Марина (в.к. 80 кг), Караченко Денис (в.к. 85 кг), Березовська Іванна (відкрита вагова категорія та абсолютка) та Важа Даяурі (абсолютка).

Срібними призерами стали Колесник Каріна (в.к. 65 кг), Дрбоян Марія (відкрита вагова категорія) та Семикрас Святослав (в.к. 85 кг).

ТОП-3 закрили Адилханян Каріна (в.к. 73 кг), Рєдченко Таїсія (відкрита вагова категорія) та Царук Вікторія (відкрита вагова категорія), Дбоян Марія (абсолютка), Хлюстін Анатолій (в.к. 85 кг), Чуєв Антон (в.к. 100 кг), Важа Даяурі (в.к. 115 кг), Нікітінська Олена (в.к. 65 кг)

Зараз команда знаходиться на «низькому старті» перед міжнародним турніром US SUMO OPEN – LONG BEACH, який відбудеться 23 березня в Америці.

ІІІ та ІV етапи Кубку Європи відбудуться в травні (Німеччина) та в серпні (Польща) відповідно. Також на збірну України очікує чемпіонат Європи (18-21 квітня, Таллін, Естонія) та чемпіонат світу (жовтень, Гонолулу).

Вітаємо спортсменів та їх тренерів та бажаємо подальшого успіху!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *