Перший міжнародний турнір з професійного грапплінгу та ММА в Україні

Зустрічайте свято кремезної сили, богатирського здоров’я і незламного духу: 7-9 травня в Одесі пройде перший міжнародний турнір з професійного грапплінгу та ММА (Mixed Mertial Arts або змішані єдиноборства).
Перші два дні змагань – це непередбачувані відбіркові двобої, які буде проведено в спортивному комплексі «Політехнік» ОНПУ.
Фінальні поєдинки найкращих з найкращих – 9 травня в одеському державному цирку (вхід – за запрошеннями).
У турнірі візьмуть участь бійці з більш як 15 країн світу. Вік учасників – не молодше 20 років. Змагання відбуватимуться п’яти вагових категоріях: до 66, до 71, до 84, до 92 та понад 92 кг.
Головна мета змагань – пропаганда здорового способу життя, патріотичне виховання молоді, стимулювання розвитку і популяризації спорту.
Турнір проводиться за підтримки Федерації панкратіону України, Одеської обласної Федерації панкратіону і грапплінгу, Асоціації спортивної боротьби України, за підтримки губернатора Одеської області і мера міста Одеса.

Пряму трансляцію фінальних поєдинків дивіться на нашому сайті 9 травня, починаючи з 18.30. Бажаємо приємного перегляду видовищних поєдинків!                                                                                                              {social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *