«Південь» — переможці Матчу Зірок з футзалу!

У Львові відбулось справжнє свято футзалу – Матч Зірок української Екстра-ліги. Це перший подібний захід в історії вітчизняного футзалу, тож, не дивно, що дату обрали символічну – 25 років українського футзалу.

За перемогу змагались збірні «Півдня» та «Півночі». Участь у змаганнях взяли футзалісти команд Екстра-ліги, за яких проголосували вболівальники на відповідних інтернет-ресурсах. Збірну «Півдня» очолив Максим Павленко, а «Півночі» — Валерій Легчанов.

Статус товариського поєдинку гравці обох команд відчули майже відразу, хоча нулі на табло горіли доволі довго. Велика заслуга у тому воротарів обох команд Володимира Кардаша та Євгена Іваняка, які демонстрували свою майстерність.

Після першого тайму команда «Півдня» вигравала з рахунком 3:1, однак ця перевага аж ніяк не давала спокійного життя команді максима Павленка у другій 20-хвилинці.

Другий тайм матчу став результативнішим за перший. Якщо у першому було забито загалом чотири голи, то у другому – одинадцять.

При рахунку 8:7 на користь «Півдня» головний тренер «Півночі» Валерій Легчанов взяв тайм-аут, після чого у воротарській футболці вийшов Степан Струк. Один з ключових епізодів стався на останній хвилині матчу, коли арбітри не побачили явний фол Шотурми проти Іваняка у штрафному майданчику. Здавалося б, справедливий пенальті і мав би розставити усіх по місцях у дружньому матчі, проте пенальті так і не призначили, а до бажаної нічиєї команді Валерія Легчанова забракло кількох секунд. Матч завершився перемогою «Півдня» з рахунком 8:7.

Президент АФУ Сергій Владико зазначив, що перший в історії українського футзалу матч зірок вдався і подарував глядачам чимало позитивних емоцій. Сергій Васильович подякував усім за належну організацію матчу і додав, що докладе усіх зусиль, щоб такий матч також відбувся і наступного року.

Підсумковий рахунок «Південь» – «Північ» – 8:7
Голи: Волянюк (10, 28, 38), Остапчук (17), Федюк (19), Фаренюк (27), Єрьомін (30), Микитюк (33, АГ) – Кузь (20), Мануйленко (27, 34), Струк (27, 31, АГ, 32), Педяш (39)

Склад збірних:

«Південь»: Володимир Кардаш – Микола Микитюк, Артем Фаренюк, Андрій Федюк, Петро Шотурма – Андрій Мельник, В’ячеслав Чуднов, Михайло Волянюк, Коллінс Йапарама, Олексій Бондаренко, Руслан Остапчук, Олег Єрьомін

«Північ»: Євген Іваняк – Олександр Педяш, Ігор Салтанов, Степан Струк, Сергій Литвиновський – Андрій Пітуля, Орест Боргун, Максим Мануйленко, Віктор Кравцов, Тарас Кузь, Віталій Радевич

Прес-служба Спортивного комітету України