Продовження баталій ЧУ з флорболу серед команд І ліги

9-10 березня вся увага прихильників флорболу була прикута до Запоріжжя, адже там відбувся заключний тур регулярної частини чемпіонату України з флорболу серед команд Першої ліги з лівого берега.

Нагадаємо, що у іграх Східної конференції приймали участь ФлК «Запоріжжя», «Biters» Полтава, «Скала-2» Мелітополь, а столичний флорбол представили «Вікінги» та «КФК». Останні ж, навіть розуміючи, що шанси на вихід до фінальної частини є мінімальними, не на жарт здивували, здобувши три перемоги. Кияни виходили в плей-офф за умови, що «Biters» програє чотири гри поспіль, а «КФК» — оформить стовідсотковий показник у ІІІ турі. Полтавчани ж гарантували собі вихід до полуфіналу вже в третьому матчі, який вони провели з молоддю із «Скали-2», які неодноразово створювали проблеми лідерам чемпіонату.

Отже, після трьох напружених турів чемпіонату залишалося лише дві гри, які вже нічого не вирішували, але те, що в столичному дербі та поєдинку між «Запоріжжям» та «Biters» напруга триватиме до фінальної сирени, не було навіть і сумнівів. Регулярна частина чемпіонату завершена, всі команди отримали гарний досвід та задоволення, а нагоду битися за нагороди — «Запоріжжя» та «Biters».

Компанію запоріжцям та полтавчанам в боротьбі за виживання складуть дублери львівського «Лемберга» та «Айсберг-Фіміам» з Луцька. Полуфінали та фінал ми побачимо 20-21 квітня, всі матчі пройдуть в Києві.

Прес-служба Спортивного комітету України