Результати чемпіонату Європи з городкового спорту

Нещодавно в місті Молодечно (Республіка Білорусь) відбувся особистий чемпіонат Європи з городкового спорту серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів з 8 країн ( Росія, Білорусь, Німеччина, Україна, Молдова, Естонія, Фінляндія, Ізраїль), які змагались у трьох дисциплінах городкового спорту (єврогородки, класичні городки, фінськи городки).

Дівчата спершу захопили лідерство у єврогородках але, нажаль у фіналі Дрешель Альона у додатковій партії поступилась спортсменці з Росії та здобула срібну медаль. Світлана Коваль, в свою чергу, виборола бронзову медаль. У чоловіків маємо 4 місце у В. Євтушенко та 5 місце у А. Шильнікова.

В класичних городках наші здобутки скромні: Антон Шильніков 6 місце, Альона Дрешель 9 місце.

В  городковому триборстві (сума набраних очок на першому етапі змагань в єврогородки, класичні городки, фінськи городки) Світлана Коваль виборола срібло.