Результати ЧУ-2017 з кіокушин карате (IKO)

kyokushin_ukrchamp-2017На початку березня Одеса приймала цьогорічну першість країни з кіокушин карате (IKO) серед чоловіків та жінок у розділі «куміте» й «ката». У турнірі взяли участь приблизно 100 бійців з 14 регіонів.

У чоловічому турнірі в «куміте» боротьба велася в чотирьох вагових категоріях.

В 70 кг перемогу святкував Антон Хижинський з Дніпра. У фіналі він був сильнішим за свого земляка Ельнура Мамедова. Третім став Олександр Грушенко з Миколаєва.

У вазі до 80 кг кращим був Заур Мамедов (Дніпро). У фіналі йому протистояв господар татамі Ігор Гребенюк, який у підсумку став срібним призером. Трійку призерів замкнув ще один одесит Андрій Бородін.

Подвійний одеський дубль мав місце і в 90 кг: Андрій Гишко виграв змагання в цій категорії, а Юрій Слободюк виборов бронзу. Срібло на рахунку Юрія Воронова з Дніпра.

Надважка категорія, понад 90 кг, залишилася за киянином Андрієм Меженським. У «золотій» сутичці він зустрічався з Дмитром Курасовим із Запоріжжя, який посів друге місце. Сергій Белей з Миколаєва піднявся на третю позицію.

У жіночій половині змагань чемпіонками країни відтепер є Лілія Байстрюченко з Києва (55 кг) та Олена Рябика з Камінського (65 кг).

Також в Одесі відбувся розіграш нагород першості країни в розділі ката.

У чоловіків перше місце виборов Ельнур Мамедов. Другий рядок – в Заура Мамедова. Максим Мисюренко з Полтави замкнув топ-3.

Серед жінок найсильнішою визнали Діану Коробку з Києва. Її колега по команді Ольга Никончук стала бронзовою призеркою. Срібло дісталося спортсменці з Дніпра Катерині Скорик.

Головним суддею Чемпіонату України 2017 року з кіокушин карате виступив Кирило Леонов з Одеси (3 дан).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *