Результати ЧУ з панкратіону та грепплінгу

В Южному визначились чемпіони України з панкратіону та грепплінгу. В триденній змагальній програмі взяли участь понад 400 учасників з 19 областей.

Трійку найрезультативніших команд в дисципліні грепплінгу No Gi (без кімоно) склали Харківська область, місто Київ та Чернівецька область. У розділі Gi до ТОП-3 увійшли Сумська, Харківська та Одемька області.

Як повідомляє Федерація грепплінгу України, в харківській команді відзначилися на п’єдесталі пошани Віталій Макогон, Кирило Волков, Іван Мельник, Катерина Шакалова, Данило Ільїнський, Максим Веприченко, Руслан Говоруха, Євген Шейко, Денис Курдинов, Олена Герман, Владислав Жевжик, Костянтин Пупко, Віктор Петренко, Артем Новіков, Рустам Рагімов. У представників Сумської області в командну скарбничку нагороди поклали Олександра Костенко, Олена Сушко, Дмитро Вакуленко, Данило Штанько, Анастасія Воскобойник, Ілля Боряк, Роман Міронов, Денис Зеленський, Віталій Іващенко, Людмила Орел, Богдан Дорда.

У змаганнях з панкратіону у дисципліні «традішн» перші три командних місця посіли спортсмени Буковини, Харківщини і Сумської області. У дисципліні «фул» Харків та Чернівці обмінялися позиціями, стали першими й другими відповідно. Тоді як Сумщина знову замкнула трійку найсильніших.

Прес-служба Спортивного комітету України