Результати ЧУ з водного спортивного туризму

Нещодавно у місті Яремче на річці Прут відбувся чемпіонат України з водного спортивного туризму серед дорослих та студентської й учнівської молоді.

Організатори змагань зазначають, що річка Прут не завжди є повноводною у другій декаді весни, проте завжди залишається надзвичайно цікавою, мальовничою та динамічною, а також найскладнішою для проходження туристами при високому рівні води.

Цього року участь у змаганнях взяли понад 100 спортсменів. Неймовірне за чарівністю місце у серці Карпат та фантастичне явище зміни пори року щодня, примхливих кліматичних умов залишили найяскравіші враження в усіх без винятку – молоді, суддів та досвідчених туристів. Адже пекуче сонце, ранкові приморозки, лапатий сніг та неймовірна злива тривалістю півтори доби (рівень води піднявся більше ніж на 1,5 метри) додали командам відповідного стресу, емоцій і насолоди від перемог та особистих рекордів.

На старт чемпіонату України з водного спортивного туризму серед дорослих (дистанції 5 класу) вийшли 89 спортсменів: 11 екіпажів катамаранів чотиримісних С-4, та 14 екіпажів катамаранів двомісних С-2 (16 майстрів спорту України та 41 КМС) з 8 збірних команд регіонів України: Львівської, Чернівецької, Тернопільської, Івано-Франківської, Київської, Хмельницької, Житомирської та Вінницької областей. У чемпіонаті серед студентської та учнівської молоді (дистанції 4 класу) взяло участь 46 спортсменів: 6 екіпажів катамаранів чотиримісних С-4, та 11 екіпажів катамаранів двомісних С-2.

Спортсмени змагались на дистанціях «Ралі», Слалом», «Спринт» та «Рятувальні роботи» долаючи перекати, шевери, бочки, зливи, пороги, найскладніший з яких є водоспад Пробій. Переконані, що ці змагання допоможуть командам продовжити активну підготовку до цьогорічних спортивних походів та мандрівок.

Результати загального заліку серед дорослих:

катамарани чотиримісні С-4

1м. – Львівська ОФСТ

2м. – Львівська ОФСТ-1

3м. – Вінницька ОФСТ

катамарани двомісні С-2

1м. – Львівська ОФСТ

2м. – Хмельницька ОФСТ-1

3м. – Тернопільська ОФСТ

Результати загального заліку серед студентської та учнівської молоді:

катамарани чотиримісні С-4

1м. – Чернівецька ОФСТ (м. Новоселиця)

2м. – Івано-Франківська ОФСТ

3м. – Тернопільська ОФСТ

катамарани двомісні С-2

1м. – Тернопільська ОФСТ

2м. – Чернівецька ОФСТ (м. Новоселиця)

3м. – Івано-Франківська ОФСТ

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *