Результати ЧЄ з грепплінгу: українці другі в командному заліку

У Бухаресті (Румунія) завершився чемпіонат Європи з грепплінгу, який відвідали спортсмени з 16 країн. За підсумками двох змагальних днів національна команда України виборола 17 нагород (4 золоті, 4 срібні та 9 бронзових). Збірна України в обох розділах (Gi та No Gi) посіла другі загальнокомандні місця. В розділі No Gi українські греплери здобули 9 відзнак (2 золота, 3 срібла, 4 бронзи) а в Gi — 8 (2 золота, 1 срібло та 5 бронз).

В обох розділах, здобувши 2 золота, прекрасну підготовку показала Світлана Скрипник (в.к. до 53 кг). Загалом Світлана провела 5 поєдинків проти: італійки (12-0), росіянки (12-0), двох румунок (9-2 і 11-2) та ще раз росіянки (12-0). В розділі Gi українка теж провела п’ять поєдинків, серед яких найскладнішим виявився фінальній двобій, в якому опоненткою Скрипник була представниця РФ. До того Світлана з легкістю подолала румунку (6-0), ще одну росіянку (6-1), іспанку (9-0), італійку (13-2).

У в. к.  58 кг в розділі No Gi виступали дві учасниці від України. Дівчата не залишили шансів супеницям і влаштували український фінал, де сильнішою виявилася Вікторія Сергієнко-Синявіна. З рахунком 7-1 вона здолала харків’янку Катерину Шакалову. У свою чергу Катерина виборола срібло в розділі Gi.

Окрім Катерини Шакалової, дістатися срібла в No Gi вдалося Галині Ковальській (понад 71 кг) з Одеси і Дмитру Баранову з Сум. Галина Ковальська у фінальному протистоянні поступилася французькій опонентці. Дмитро Баранов (до 62 кг) теж в останньому бою поступився французу. Проте срібло в розділі No Gi – не єдина медаль Дмитра. Сумський грепплер виборов золото в розділі Gi. Для цього йому потрібно було перемогти в протистояннях француза, якому поступився в попередньому фіналі та іспанця (2-0), італійця (4-0), росіянина (5-5).

Бронзових нагород в розділі No Gi маємо 4. Свої медальні сутички виграли киянка Ольга Чалюк (64 кг), чернівчанин Юрій Черкалюк (66 кг), сумчанин Денис Неткачев (77 кг) та одесит Андрій Галета (100 кг).

Не залишилися ми без бронзових здобутків і в розділі Gi. Так, поєдинки за третє місце виграли п’ятеро українців – Галина Ковальська (+71 кг), Даніїл Ільїнський (62 кг), Даніїл Штанько (71 кг), Герман Городецький (84 кг), Андрій Галета (100 кг).

Відзначимо, що переможцем обох заліків стала збірна Російської Федерації. А ось третя позиція дісталася Франції (в No Gi) та Польщі (Gi).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *