Результати цьогорічного чемпіонату України з хокею на роликах

Нещодавно в Києві завершився заключний етап чемпіонату України з хокею на роликах. Як зазначили в Українській федерації хокею на роликах, за суб’єктивних причин подати заявку на участь у змаганнях встигли лише 4 команди. Цьогорічний титул чемпіонів здобула команда «Тельбін Райдерз» з Києва. Срібними призерами стали спортсмени команди «Ракети» з міста Луцьк, а бронзу вибороли ХК «Вовки» (Бровари). Команда «Соми» (Українка) стала останньою серед учасників чемпіонату, незважаючи на те, що перші два тури відбувались на їх домашньому майданчику.

Загалом чемпіонат складався з чотирьох турів. Перші два тури відбулись у місті Українка Київської області, де за активного сприяння Федерації побудовано новий майданчик. Наступні два тури приймав київський СК Лівобережний – домашній майданчик цьогорічних чемпіонів. В Українській федерації хокею на роликах зазначають, що місце побудови майданчика обирається з огляду на те, що навколо кожного майданчика створюється клуб, де гратиме своя команда.

«За останній рік ми як організація і як вид спорту спорт зробили значний крок вперед, порівнюючи з минулими роками. На сьогодні завершено реконструкцію майданчику в Українці, який вже прийняв 2 тури чемпіонату. Розпочато будівництво першого муніципального майданчику на Русанвці в Києві. Затверджено проект та розпочато підготовку до будівництва майданчика в місті Камінь-Каширський, отримано дозвіл на будівництво майданчику в Одесі. Ведуться перемовини з місцевими органами влади в Миргороді та з мером міста Гребінка з приводу побудови або реконструкції майданчику. Також, закінчили формування всіх нормативних і регламентних документів. Наш суддя пройшов акредитацію в міжнародній федерації і запрошений бути суддею на Чемпіонаті Європи U19, що відбудеться 10-11 листопада.

Також, ми активно займаємось просуванням спорту і його поширенню серед молоді. Потроху, але систематично створюємо контент для клубів, стилізуємо чемпіонат та намагаємось поширювати інформацію про наш вид спорту серед мас. 

Що стосується гравців і команд, то чемпіонат значно омолодився. Усі клуби поповнилися молодими гравцями. А 16 річний Тарас Міскевич з команди Ракети Луцьк забив найбільшу кількість голів (40). Хоча кращим атакувальним гравцем став Антон Стоцький з команди Тельбін Райдерз (Київ). Тому що визначається кращий атакувальний гравець за системою гол+пас. (34+24 у Антона Стоцького проти 40+12 у Тараса Міскевича). Але ми дуже раді, що у нас є такі молоді гравці, які дійсно показують високий рівень гри.

Головним завданням на наступний сезон є пошук та налагодження роботи з Генеральним спонсором для чемпіонату. Хочемо запровадити трансляції з коментаторами. Потрібно працювати не покладаючи рук, щоб молоде покоління мало ще один чудовий вид спорту, де вони можуть реалізувати себе» — розповів Олександр Ткач, директор з комунікації та член правління Української Федерації Хокею на роликах.

Тепер гравці та вся Федерація готуються до чемпіонату Європи, який відбудеться 23-24 листопада в місті Росмезон (Швейцарія). 

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *