Результати українців на ЧС з самбо

Цими вихідними в Бухаресті (Румунія) відбувся чемпіонат світу з самбо серед чоловіків та жінок (спортивний та бойовий розділи). У доробку національної збірної України 11 нагород: 2 золоті, 4 срібні та 5 бронзових.

Українська команда, яка змагалась у бойовому розділі здобула загальнокомандне срібло, виборовши 5 нагород: 2 золота, 2 срібла та 1 бронза.

Чемпіонами світу стали Владислав Руднєв (в.к. до 74 кг, Донецька область, бойове самбо) та Анатолій Волошинов (в.к. до 100 кг, Одеська область, бойове самбо).

У фіналі Владислав і Анатолій перемогли достроково. Після прийому Руднєва суперник Даірбек Каряєв із Киргизстану здався, а Волошинов за допомогою кидка на чотири бали й повного утримання набрав необхіду перевагу у вісім пунктів.

Срібло планетарного масштабу виборов Олександр Воропаєв (в.к. до 57 кг, Одеська область, бойове самбо). Він у рівному поєдинку поступився росіянину Олександру Нестерову. Друге срібло здобула минулорічна чемпіонка світу Анастасія Шевченко (в.к. до 60 кг, Харківська область). Ще одним віце-чемпіоном світу став киянин Андрій Кучеренко (в.к. до 62 кг, бойове самбо). Це вже третє срібло спортсмена —  Андрій був другим у Софії у 2016 році та в Сочі у 2017 році. Срібною пизеркою стала й багаторазова призерка світових і континентальних форумів, володарка срібла І Європейських ігор-2015 Олена Сайко (в.к. до 64 кг, Івано-Франківська область).

Бронзовими нагородами оволоділи Наталія Смаль (в.к. до 72 кг, Івано-Франківська область), Галина Ковальська (в.к. до 80 кг, Одеська область) та Размік Тоноян (в.к. понад 100 кг, Київ, бойове самбо). А також дві бронзові медалі здобули Анастасія Сапсай (в.к. понад 80 кг, Черкаська область) та Дмитро Євдошенко (в.к. до 62 кг, Харківська область).

Прес-служба Спортивного комітету України