Результати виступу української збірної з карате на етапі Прем’єр Ліги

Нещодавно в Токіо відбувся останній етап Прем’єр Ліги з карате WKF. Виступ українців приніс дві бронзові медалі.

Цього разу дістатись фіналу з українських спортсменів не вдалось нікому. А право от поборотися за бронзу здобули п’ятеро наших каратистів. На жаль, двом нашим спортсменам у ваговій категорії до 60 кг довелось змагатися між собою: Олег Філіпович та Ігор Угніч. Перемога залишилась на боці Ігора.

Якщо Олег дійшов до півфіналу, де мінімально поступився майбутньому чемпіону французові Каджіту Канагасінгаму (5:6), то Ігор програв тому ж французу в першій сутичці (2:2, за першим набраним балом), а потім йшов до бронзового фіналу через втішальні бої. Він здолав суперників з Узбекистану та Азербайджану, а бронзовий фінал виграв у Філіповича з рахунком 6:0.   

Другу бронзу для України виграла Галина Мельник у ваговій категорії до 68 кг. Львів’янка спочатку перемогла Чао Чжу (Тайпей) – 3:0, потім за хантеєм за рахунку 0:0 виграла у Васілікі Панециду (Греція), а в третьому двобої завдала поразки українці Ірині Зарецькій, яка виступає за Азербайджан – 3:1. У півфіналі знов за хантеєм Галина поступилася 3-му номеру світового рейтингу Єлені Кірічі зі Швейцарії. А у бронзовому фіналі впевнено перемогла з рахунком 2:0 Луану Дебатті з Бельгії.

П’яті місця, окрім Олега Філіповича, посіли Станіслав Горуна (-75 кг) та Валерій Чоботар (-84 кг). Станіслав дійшов до півфіналу, розгромивши суперників з Бельгії (8:0), Ямайки (7:0), Іспанії (9:2). У півфіналі наш капітан поступився японцеві Юта Морі – 0:2. А в бронзовому фіналі вже вкотре цього року зустрівся з непоступливим угорцем Габором Харшпатакі, який на цей раз переміг – 4:3.

Валерій Чоботар у третьому колі програв японцеві Рікіто Шимаді (3:4), та завдяки тому, що японець пройшов у фінал, отримав можливість поборотися за бронзу. До бронзового фіналу чернівчанин вийшов, здолавши легендарного грека Георгіоса Цаноса (4:3), але вирішальний бій програв Ігору Чикмарьову з Казахстану – 1:6.  

Киянин Гнат Пак (-61 кг) провів чотири бої та зайняв 7-е місце.

Анжеліка Терлюга та Катерина Крива провели по 3 бої, Аніта Серьогіна – 2.

Тепер збірна працює над помилками та готується до чемпіонату світу, який відбудеться в Мадриді 6-11 листопада.

Прес-служба Спортивного комітету України