Фінанси

Основними джерелами фінансування Спортивного комітету України є: державна підтримка, членські внески та спонсорська підтримка

Левова частка фінансування припадає на державну підтримку. СКУ щорічно за бюджетною програмою «Фінансова підтримка громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування» отримує кошти платників податків на розвиток та популяризацію неолімпійських видів спорту. 30 відсотків отриманих коштів витрачаються на проведення заходів з популяризації неолімпійських видів спорту та утримання апарату СКУ, 70 відсотків за прозорою системою розподіляються між спортивними федераціями (членами СКУ) на проведення семінарів з підвищення кваліфікацій суддів та тренерів, а також забезпечення участі українських суддів та тренерів у міжнародних семінарах.

Розмір щорічного членського внеску для повноправних членів СКУ наразі складає чотири тисячі гривень, а для асоційованих членів – дві тисячі гривень. Членські внески витрачаються на господарські потреби, випуск вісника СКУ «SPORTCOM» та на грант для проектів асоційованих членів.

Під кожен окремий захід ми намагаємося залучити якомога більше партнерів для реалізації наших завдань. Ми цінуємо підтримку наших партнерів та з повагою ставимося до соціальної відповідальності бізнесу. І ми завжди готові запропонувати нашим партнерам найкращі умови співпраці.

ЗВІТ 2014
Звіт 2015
Звіт 2016
Звіт 2017
Розподіл коштів між федераціями 2018
Розподіл коштів між федераціями 2019
Розподіл коштів між федераціями 2020
Звіт 2018
Звіт 2019
Розподіл коштів між федераціями 2022
Розподіл коштів між федераціями 2021