Стали відомі імена п’ятьох фіналістів Чемпіонату України з шахів

37_12_65В Алушті завершився півфінал чемпіонату України з шахів. Турнір проводився за швейцарською системою в 9 турів, в ньому взяли участь 125 спортсменів, серед яких – 17 гросмейстерів. За результатами цих змагань було визначено п’ять учасників фінальної стадії чемпіонату.

Отже, право зіграти у фіналі чемпіонату України з шахів здобули: Євген Мірошниченко, Юрій Кузубов, Антон Коробов, Олександр Зубов та Юрій Вовк (саме в такому порядку розташувались шахісти у підсумковій турнірній таблиці півфіналу).

Фінальні змагання Чемпіонату України з шахів 2012 року серед чоловіків проходитимуть з 26-го липня до 7-го серпня у Києві за участю дванадцяти найсильніших спортсменів країни.

Окрім переможців півфіналу, у Фіналі за титул чемпіона суперничатимуть шестеро шахістів, які мають найвищий рейтинг ФІДЕ серед українців станом на 1 березня 2012 р., та чемпіон України-2011 (Руслан Пономарьов).

Контроль часу – 90 хвилин на перші 40 ходів плюс 30 хвилин до закінчення партії кожному учаснику з додаванням 30 секунд за кожен зроблений хід, починаючи з першого. Місця учасників у турнірі визначаються за найбільшою кількістю набраних очок.

{social} 

{iarelatednews articleid=»628″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *