Українці вибороли золото та срібло на Taolu World Cup 2018

В місті Янгон (М’янма) відбувся ІІ Кубок світу з ушу (таолу) Taolu World Cup 2018, який зібрав близько ста учасників з 21 країни.

Україну на змаганнях вдало представили чемпіонка світу з ушу (традиційні комплекси) Ганна Терещенко та чоловіча команда у складі Романа Реви, Артема Суонга та Даніїла Фещенка, а також Людмила Темна.

Чоловіча команда здобула золото Кубку світу. Ганна Терещенко виборола срібну медаль у розділі «чан цюань» (комплекси без зброї), поступившись суперниці з Китаю лише 0,04 балами. Людмила темна зупинилась на п’ятій сходинці.

І супер феєричне завершення світових змагань з ушу! І в далекому Янгоні лунав гімн України! Наші хлопці переможці Фіналу Кубку світу з ушу! Приємно … Це нічого не сказати. Гордість і радісне відчуття завершення важливого етапу тренувально-підготовчої праці спортсменів та тренерів! Шана і подяка Вам! І отже у кошику Української команди срібна медаль Ганни Терещенко та золото у Романа Реви, Артема Суонга та Данііла Фещенко, —  написав у себе на сторінці президент Федерації УШУ України Олег Чуканов.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *