Американський футбол

Американський футбол – один з різновидів командної гри з м’ячем. Це контактна гра, яка нерозривно пов’язана з розвитком європейського футболу та регбі. Головне в американському футболі – дістатися залікової зони команди-суперниці м’ячем. Очки заробляються декількома шляхами: занести м’яч в енд-зону, пасом або забити над поперечиною. Основне завдання протилежної сторони – майже у будь-який спосіб перешкодити конкурентам дістатися залікової зони, включно з фізичним жорстким контактом. Звісно, перемогу здобуває та команда, яка набрала більше пунктів за відведений час.

Американський футбол прагне потрапити до олімпійської родини, але на разі залишається неолімпійським видом спорту і буде представлений в показовій частині Всесвітніх ігор у Вроцлаві. Змагатимуться чоловічі колективи.

Ця дисципліна офіційно визнана в Україні. Підйомом американського футболу в нашій країні займається Національна федерація американського футболу України. Де займатися або куди сходити, аби спробувати чи подивитися на змагання з цього виду, можна дізнатися з нашої спортивної карти.