Хокей на роликах

Хокей на роликах  —  різновид хокею, яким можна займатись цілий рік (особливо у теплу пору року). У грі беруть участь 2 команди, у кожній з яких 4 польових гравці та 1 воротар, мета яких відправити м’яч у ворота суперника. Це сучасна, динамічна та силова гра, що вимагає великої зосередженості та злагодженості усіх членів команди.

Через високу швидкість на роликах, невеликий розмір спортивного майданчика (стандарт 20 на 40м), відсутність прокидань і офсайдів (на відміну від хокею на льоду) — збільшується темп гри, що змушує гравців приймати рішення миттєво. Численні кидки по воротах суперників (в середньому в 2 рази більше ніж в хокеї на льоду) та постійна силова боротьба за м’яч захоплює своєю видовищністю гравців, глядачів та вболівальників незалежно від статі, здібностей та віку.

Грати можливо практично на будь-якій рівній сухій поверхні. Тому в хокей на роликах грають майже всюди, на вулиці та в шкільних спортзалах за умови обладнаних бортів, або у спеціальних чи багатофункціональних стадіонах.

Ці гнучкі вимоги до майданчиків роблять хокей на роликах надзвичайно доступним для своїх громад. Будівництво та експлуатація нових майданчиків в рази дешевше льодових, тому що розмір майданчиків набагато менший та відсутність витрат на утримання льоду (інженерію, електрику тощо).

Детальніше про cпорт читайте на  https://www.rollerhockey.org.ua