У Києві визначили, хто представлятиме регіон на юнацькій першості країни

kickboxing_kyiv_2016Нещодавно в спортивній залі Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного пройшов Відкритий чемпіонат Київської області та міста Києва з кікбоксингу WAKO.

Загалом у турнірі боротьбу вели понад 240 спортсменів – від наймолодших до юніорів та юнаків – з-понад 20 клубів столиці й області, а також двох клубів з Житомира та Кіровограда. Боротьба велася у всіх розділах кікбоксингу: музичні вправи, поінт-файтинг, лайт-контакт, кік-лайт, фул-контакт, лоу-кік та К-1.

У всіх дисциплінах учасники не лише демонстрували свої вміння, а й виборювали право виступити на національній першості.

«Головне завдання цих змагань – відбір спортсменів на прийдешній чемпіонат України серед юніорів та юнаків. Загалом там збереться біля двох тисяч учасників. Серед спортсменів, що беруть участь у сьогоднішніх змаганнях, є як початківці, так і призери чемпіонату світу. У перших є змога познайомитися з майстерністю більш досвідчених колег, у других – вкотре перевірити та розвивати свої здібності», – зазначила під час церемонії відкриття президент Національної федерації кікбоксингу WAKO, яка водночас була головним суддею змагань, Ольга Павленко.

Відзначимо, що першість країни відбудеться 7-10 квітня 2016 року в Броварах.

Одним з почесних гостей заходу став віце-президент Федерації кікбоксингу України Сергій Руденко, який нагадав, що на останніх змаганнях Київ та область стали першими, завоювавши Кубок України.

Переможці Відкритого чемпіонату Київської області та міста Києва з кікбоксингу WAKO отримали почесні нагороди та нагоду представити столицю на всеукраїнських змаганнях.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *