У Львові визначились переможці чемпіонату України з регбіліг

У Львові на стадіоні Юність відбувся гранд фінал Супер Ліги 2018 року з регбіліг. Третій рік поспіль у фіналі зустрілись Lviv Sokil-Tigers (Львів) та Kharkiv Legion XIII-Giants (Харків). В черговий раз перемогу здобули харків’яни з рахунком 14:46.

І хоча це вже десята перемога Kharkiv Legion XIII-Giants на чемпіонатах України, проте цього року львівська команда додала в якості та значно підвищила рівень гри.

Як повідомляє Українська федерація регбіліг, перша половина першого тайму була за Tigers, більш того вони відкрили рахунок спробою Артема Глинки. Вже могло здаватися, що цей перший успіх господарів може вирости в подальший переможний результат, але в кінці першого тайму гості відповіли трьома спробами Тараса Колесника, Євгена Трусова, Богдана Веприка та двома влучними реалізаціями Олександра Скорбача. Рахунок першого тайму – 4:16.

Після перерви у другому таймі Kharkiv Legion XIII-Giants почав набирати оберти і знов пішли спроби – Трусова, Колесника, Веприка та Танцерєва. Львів`яни, в свою чергу, відповіли спробами Глинки та Гапона, але наздогнати відрив вже не вистачало ні часу, ні сил, які були витрачені на потужний перший тайм.

Таким чином, остаточний рахунок гри 14:46 ознаменував перемогу харків`ян.

Підсумкова таблиця Супер Ліги 2018:

Kharkiv Legion XIII-Giants (Харків)
Lviv Sokil-Tigers (Львів)
Kyiv Rhinos (Київ)
West Knights (Рівне/Тернопіль)
Transcarpathia Trinity

Прес-служба Спортивного комітету України