У ММА визначились чемпіони України серед молоді, юніорів, юнаків і дітей

mma_zhytomyr_2016Нещодавно Житомир на декілька днів перетворився на столицю України зі змішаних єдиноборств. До міста прибули учасники національної першості з ММА серед дітей, юнаків, юніорів та молоді.

Протягом двох змагальних днів на бійцівських килимах точились напружені поєдинки. Глядачі активно підтримували спортсменів.

За підсумками турніру чемпіоном України в командному заліку стала збірна Одещини, яка виборола 17 нагород (10 золотих, 3 срібних, 4 бронзових). Одесити дуже добре проявили себе в молодших категоріях.

Господарі змагань посіли друге загальнокомандне місце. Спортсмени Житомирщини здобули 18 медалей (3 золотих, 5 срібних, 10 бронзових), відзначившись майже однаково у всіх вікових категоріях.

Третьою на змаганнях стала команда Дніпропетровщини. Представники цього регіону краще виступили у турнірі юніорів та молоді. Загалом вони завоювали 14 відзнак (4 золотих, 6 срібних, 4 бронзових).

Загалом для участі в турнірі заявилися понад 400 бійців з 20 регіонів, які сперечалися за п’єдестал пошани у п’яти вікових групах: молодші діти (10-11 років), старші діти (12-13 років), юнаки (14-15 років), юніори (16-17 років) та молодь (18-21 рік).

Додамо, на чемпіонаті Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА окрім нагород національної першості, також боролися за право потрапити до лав збірної України.