Українці – найкращі на КС з підводного плавання в Угорщині

debrecen_bkУ місті Еґер, яке розташоване на північному сході Угорщини, відбувся другий етап Кубку світу з підводного плавання. СК «Аквалідер» з Києва зайняв перше загальнокомандне місце. Українські плавці вибороли на команду 30 нагород, з яких 12 найвищого ґатунку, 13 – срібного та 5 – бронзового.

На відміну від першого етапу в Польщі, де українські спортсмени були беззаперечними лідерами за кількістю медалей, на цей раз за цим компонентом приблизилися представники команди «Томск Регіон» з РФ. Проте це стосується більше кількості, аніж якості. З 24 нагород росіян – 9 золотих, 5 срібних і 10 бронзових.

Знову в трійці найкращих фінішували угорці. Друге загальнокомандне місце було в них на попередньому етапі, а ось вдома вони стали третіми. Вихованці клубу «Debreceni Búvárklub» шість разів піднімалися на першу сходинку п’єдесталу пошани, двічі – на другу та чотири рази – на третю.

Третій етап Кубку світу-2016 з підводного плавання прийматиме італійський Ліньяно-Сабб’ядоро. Турнір запланований на 18-20 березня 2016 року.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *