Українці тріумфують на ЧЄ з жиму лежачи

powerlift_nagorodyУ чеському місті Пльзень відбувся 20-ий відкритий чемпіонат Європи з жиму лежачи серед чоловіків та жінок. Участь у чемпіонаті взяли 117 найсильніших атлетів з 21 країни. За результатами трьох змагальних днів наша команда має чотири золоті нагороди, три срібні та три бронзові. І кожне перше місце нашим спортсменам дісталось у серйозній боротьбі з суперниками.

Так перше золото та новий світовий рекорд збірній приніс срібний призер чемпіонату світу Іван Чупринко, який виступав у ваговій категорії до 66 кг. У категорії до 83 кг, де змагався наш Андрій Андрущенко, на місця на п’єдесталі претендували шестеро пауерліфтерів. Грамотно обравши тактику золоту медаль виборов саме український атлет.

У Володимира Беттяра (в/к до 93 кг) та Юрія Ковальчука (в/к до 120 кг) були принципові і дуже серйозні суперники. Проте у важкій боротьбі нагорода найвищого ґатунки дісталася все-таки українцям.

Срібло на чемпіонаті вибороли Ігор Геращенко (в/к до 59 кг), Єлизавета Рижак (в/к до 47 кг) та Ганна  Гончар (в/к до 57 кг). Бронзу завоювали Чеппіль Марія (в/к до 57 кг), Воробйова Ірина (в/к до 63 кг) та Бірук Єлизавета (в/к до 72 кг).