Українки вибороли бронзу на Всесвітній шаховій Олімпіаді

shahova_2

Жіноча збірна України в заключному турі Всесвітньої шахової Олімпіади зіграла внічию з командою Китаю, що дозволило їй зайняти третє місце за підсумками турніру. Наші спортсменки набрали стільки ж очок, як і китаянки, однак поступилися за додатковим показником. Призерами Олімпіади стали Анна Ушеніна, Наталія Жукова, Інна Гапоненко, Ганна і Марія Музичук.

У останньому 11-му турі наша жіноча команда, зустрічаючись з рейтинг-фаворитами — командою Китаю на чолі з чемпіонкою світу Хоу Іфань, зіграла 2:2. На усіх дошках у Анни Музичук, Марії Музичук, Анни Ушеніної і Наталії Жукової були зафіксовані нічийні результати. Обидві команди, набравши по 18 очок, поділили 2-3 місця. Але кращий додатковий показник дозволив команді Китаю стати срібними призерами, а українська команда другу олімпіаду поспіль стає бронзовим призером.
Чемпіонками третій раз поспіль стала жіноча команда Росії — 20 очок.

Чоловічій команді України, яка зустрічалася в останньому турі з командою Угорщини, для потрапляння в призери олімпіади потрібна була тільки перемога. На жаль, нашим шахістам не вдалося досягти цієї мети. У результаті — нічиї на усіх дошках (Р. Пономарьов, П. Ельянов, А. Коробов, О. Моісеєнко), але це дозволило чоловічій команді України з 16 очками розділити лише 6-11 місця, а за додатковими показниками зайняти 6 місце.
Чемпіонами вперше стала команда Китаю.

Наводимо індивідуальні результати наших шахістів. Чоловіки: В.Іванчук – 4 (9), Р.Пономарьов – 6,5 (10), П.Ельянов – 7 (9), А.Коробов – 4,5 (7), О.Моісеєнко — 7 (9). Жінки: А.Музичук – 6 (10), М.Музичук – 6 (10), А.Ушеніна – 5,5 (9), Н.Жукова – 7,5 (10), І.Гапоненко – 3,5 (5).

За інформацією ФШУ.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *