Українське кунгфу перемагає у Китаї

kungfu-wc2012Збірна України перемогла на чемпіонаті світу з кунгфу, що відбувся у Пекіні. Наші спортсмени посіли перше загальнокомандне місце у розділі демонстраційних комплексів таолу, виборовши 31 золоту, 12 срібних і 8 бронзових медалей. Одразу п’ять золотих нагород поклав до скарбнички України лідер збірної Костянтин Матулевський, по чотири золота додали Лідія Сорока і Денис Родін.

Чемпіонат проходив в рамках Міжнародної конференції бойових мистецтв, яку організували Асоціація ушу КНР, міжнародна федерація кунгфу, бюро спорту Пекіна і школа бойових мистецтв Шаолінь. Розглядалися питання, зокрема, про визначення відмінностей між ушу і кунгфу, про розвиток і становлення кунгфу як виду спорту і просування його не тільки як спорту, але й як культурної спадщини людства.

Спортсмени ж отримали можливість потренуватися під керівництвом найкращих тренерів Пекінської школи шаоліньського ушу. Бійці таолу та саньда освоїли техніку традиційних видів зброї (ланцюг, парні гаки, хлист, парні ножі, парні ланцюги, велика алебарда, спис, меч).

Загалом у форумі кунгфу взяли участь чотири тисячі людей з двохсот спортивних команд. 

{social}

{iarelatednews articleid=»907″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *