Українські каратисти повернулися з Чемпіонату світу

karateУ Парижі завершився Чемпіонат світу зі спортивного карате, участь в якому взяли 996 спортсменів із 116 країн.

Наша збірна, на жаль, не здобула на світовій першості жодної нагороди, однак слід зазначити, що Україна вперше брала участь в такому турнірі «в повному складі», — наші каратисти та каратистки виступали у всіх розділах та вагових категоріях.

Найкраще на турнірі виступив лідер нашої збірної, львів’янин Станіслав Горуна, котрий, здобув три перемоги, та увійшов до 10 кращих у ваговій категорії до 75 кг, де виступало 83 спортсмени. «Похід за чемпіонством» нашого атлета на стадії чвертьфіналу зупинив японець Ко Мацухіса, котрий в підсумку став бронзовим призером турніру. Перемогу ж в цій категорії здобув італієць Луїджі Буза, — він у фінальній сутичці подолав опір багаторазового чемпіона світу та Європи, азербайджанця Рафаеля Агаєва.

Загальну перемогу на чемпіонаті відсвяткували французькі спортсмени, в активі яких 7 золотих, 2 срібних та 4 бронзових нагороди, на другому місці японці – 4 «золота», 1 «срібло» та 6 «бронзових медалей», закривають трійку лідерів італійці з 1-ю золотою, 3-ма срібними та 2-ма бронзовими нагородами. По одному разу звучали на чемпіонаті також гімни Ірану, Єгипту та Венесуели. В цілому в медальну таблицю зуміли потрапити 20 країн.