Україна феєрично виступила на чемпіонаті світу з армспорту!

В місті Анталія (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих та спортсменів з обмеженими можливастями. Загалом участь у змаганнях взяли близько 1300 спортсменів з понад 50 країни.

Збірна України здобула 53 медалі: 8 золотих, 23 срібних, 22 бронзових.

Юніори та юнаки спільними зусиллями взяли 11 медалей: 3 срібні та 8 бронзових.

Серед призерів: Кулик Руслана (Полтавська обл.) вагова категорія до 70 кг – бронза на ліву руку та срібло – на праву, Петронюк Вікторія (Рівненська обл.) вагова категорія до 50 кг – бронза на ліву руку, Деменко Людмила (Полтавська обл.) вагова категорія до 55 кг – бронза на ліву руку, Рожко Вікторія (Вінницька обл.) вагова категорія до 60 кг – бронза на праву руку права рука, Шуліка Марина (Полтавська обл.) вагова категорія до 60 кг – бронза на ліву руку, Точинський Сергій (Тернопільська обл.) вагова категорія до 70 кг – срібло на праву руку, Шемчук Дмитро (Тернопільська обл.) вагова категорія до 85 кг – бронза на ліву руку, та срібло на праву руку, Кулішов Олександр (Дніпропетровська обл.) вагова категорія до 90 кг —  дві бронза на праву та ліву руки.

В чемпіонаті світу серед дорослих та ветеранів завойовано 12 медалей: 2 золоті, 7 срібних, 3 бронзових.

Призерами дорослої вікової категорії стали: Жох Олег (Рівненська обл.) вагова категорія до 85 кг – золото на ліву руку, Баландін Олександр (Донецька обл.) вагова категорія до 60 кг срібло на ліву руку, Петренко Олег (Тернопільська обл.) вагова категорія до 85 кг – срібло на праву руку, Прудник Євген (м. Київ) вагова категорія до 90 кг – срібло на праву руку та Маргарінт Петро (Одеська обл.) вагова категорія до 100 кг – срібло на праву руку руку.

Серед ветеранів медалі вибороли: Занько Лілія (Полтавська обл.) вагова категорія до 80 кг – золото на ліву руку та срібло на праву руку, Дяченко Оксана (Вінницька обл.) вагова категорія до 80 кг – бронза на ліву руку, Васютін Сергій (Одеська обл.) вагова категорія до 70 кг – срібло на ліву руку та бронза на праву руку, Іванов Леонід (Миколаївська обл.) вагова категорія до 100 кг – бронза на ліву руку та срібло на праву руку.

Блискуче виступили спортсмени національної збірної команди України на чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу. В особистому заліку серед осіб з інвалідністю з вадами зору та з ураженням ОРА здобули 30 медалей – 6 золотих, 13 срібних, 11 бронзових.

У 2019 році чемпіонат Європи з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих і пара-чемпіонат Європи серед осіб з інвалідністю з вадами зору, слуху та з ураженням ОРА відбудеться у травні у м. Лутракі (Греція), а чемпіонат світу – у вересні у м. Гдиня (Польща).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *