Україна – краща на КС-2017 з підводного плавання в Угорщині

finswimmin_worldcup2017_hungaryНещодавно в м. Егер (Угорщина) стартував цьогорічний розіграш Кубку світу з підводного плавання. В рамках першого етапу виступила й збірна України.

Чемпіонами угорського етапу КС-2017 в наших лавах стали Олександр Одиноков, Данило Колодяжний, Олександр Антоненко, Євген Золотов, Денис Лєвін, Катерина Дєлова, Світлана Жукова, Валентина Рєзнік, Анастасія Антоняк.

Срібло на рахунку Юлії Чумак, Євгена Степанчука, Дениса Грубніка, Максима Хамбіра, Артема Тихомирова.

На третю сходинку піднялися Євгенія Олейнікова, Ксенія Скрипель, Анастасія Іванова, Дарія Санамрад, Анастасія Малишко.

В командному заліку Україна впевнено посіла перше місце серед 22 країн-учасниць, залишивши позаду себе Угорщину, яка стала другою за кількістю набраних балів, та Росію, третю збірну КС. Зазначимо, минулого року українці також були кращими на угорському етапі.

Далі Кубок світу 2017 вирушає до Італії, де наприкінці березня проходитиме другий етап.

Нагадаємо, що в цьому році головним стартом для представників підводного плавання будуть Всесвітні ігри 2017, які з 20 по 30 липня прийматиме польський Вроцлав. Ліцензії на ВІ-2017 вибороли 7 спортсменок та ще 2 українки в резерві. До основного складу збірної увійшли Анастасія Антоняк, Катерина Дєлова, Юлія Чумак, Ірина Пікінер, Ксенія Скрипель, Світлана Жукова, Валентина Рєзнік. А ось Євгенія Олейнікова разом з Катериною Соколовською – запасні. Змагання з підводного плавання на The World Games 2017 проходитимуть 21-22 липня, відповідно до розкладу події.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *