Ukrainian Combat Games-2018.Ring Edition!

В суботу, 29 вересня, в Харкові відбулась головна спортивна подія року — Всеукраїнські ігри з Єдиноборств-2018. Рингова Версія!

Цього року організаторами турніру було вирішено вперше провести два етапи – ринговий та килим/татамі. В харківському спортивному комплексі «Локомотив» було презентовано рингові види бойових мистецтв, а саме: кікбоксинг WAKO, панкратіон, ушу (саньда), таїландський бокс Муей-Тай та професійний бокс. Другий етап планується провести у Львові.

Першими глядачів вразили своїм пакозовим виступом спортсмени Федерації ушу України Вікторія Арістапова, Роман Бєсєдін та Людмила Темна, які виконали комплекс ушу таолу. А приємними словами після параду учасників привітали президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, президент Федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко, перший віце-президент Федерації таїландського боксу Муей-Тай Павло Євтушенко та президент Федерації ушу України Олег Чуканов.

Після урочистого оголошення змагань відкритими, на ринг вийшли бійці Федерації панкратіону України. В першому поєдинку, де зустрілись двоє представників харківської школи панкратіону в безкомпромісній боротьбі переміг Єгіазарян Анатолій, який змагався з В’ячеславом Черкашиним у ваговій категорії 66 кг.

В наступному поєдинку, де змагались представники федерації таїландського боксу Муей-Тай Олександр Федченко та Микита Гончаренко, кращим виявився Олександр, бійці змагались у вазі 57 кг.

Після тайців у ринг вийшли представники східного бойового мистецтва ушу саньда, де за результатом двох раундів перемогу здобув Іван Лєбєдєв, здолавши у вазі 70 кг Миколу Гутія.

В титульному поєдинку з професійного боксу  виявився сильнішим Володимир Гордієнко. У вазі 64 кг новоспеченому чемпіону UCG протистояв Денис Стадник.

А завершились Всеукраїнські ігри з єдиноборств у Харкові поєдинком кікбоксерів WAKO. Тут за кубок UCG у ваговій категорії 75 кг змагались переможці цьогорічного Кубку Європи Андрій Сиротенко та Андрій «Деревлянин» Меленівський. В цьому турнірі перемога була на боці Андрія Меленівського.

Крім бойови.х мистецтв у справжній битві зустрілись і чарівні представниці чирлідингу — харківська команда Loco Dance Team та киянки Black Cats. Перемога дісталась господаркам турніру, але виступи обох команд чимало вразили шанувальників.

Дякуємо спортсменам, тренерам, суддям і керівництву федерацій за участь, а глядачам за підтримку. Окрему вдячність за сприяння в організації заходу висловлюємо Харківській міській раді та Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту.

Прес-служба Спортивного комітету України