Українка виграла срібло ЧЄ-2017 з шашок-100 у бліці

draughts_eurochamp-2017_blitz_motrychkoНещодавно у французьких Каннах розіграли нагороди континентальної першості 2017 року зі стоклітинних шашок у блискавичній програмі (контроль часу 5 хвилин плюс 3 секунди). Представниця України Вікторія Мотричко стала срібним призером жіночого турніру.

Змагання проходили за круговою системою у сім етапів. Одеситка набрала 10 пунктів, поступившись одним балом переможниці турніру Наталії Шестаковій з Росії. Вікторія Мотричко виграла чотири зустрічі, дві завершила в нічию і лише в одній поступилася.

Одночасно з чемпіонатом Європи в Каннах проходив традиційний престижний турнір зі стоклітинних шашок Cannes Open 2017. Як ми повідомляли раніше, Вікторія стала кращою серед жінок на цих змаганнях.

Для одеської шашкістки успіхи у Франції не були першими в цьому змагальному році. На турнірі серед жінок Riga Open Letland 2017 українка також не мала рівних.

Нагадаємо, що Вікторія Мотричко є чинною чемпіонкою України у всіх трьох видах програми – класичній, швидкій і блискавичній грі. 

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *